Výsledky 4. závodu Běžeckého poháru Olomouckého kraje

18.04.2022 12:45

Velký pátek byl pro některé z našich šternberských atletů opravdu VELKÝ! Na olomoucké flóře se běžel již čtvrtý závod běžeckého poháru.

Zde si můžete pročíst výsledky nejmenších závodníků, kteří závodili na půlkilometrové a kilometrové trase.

500 m

První místo získal Novák Marek s časem 1:41.96, na třetím místě doběhl Dobeš Jakub 1:45.61. Na pátem a šestém místě je následovali Menšík Filip a Jurena Jakub. Pavlíček Jan skončil na krásné 13.příčce.

Stříbrnou medaili vybojovala Navrátilová Adéla (1:51.61). Desátá doběhla Valová Eliška a hned za ní Foukalová Beáta. Friedlová Anna byla devatenáctá, Sedláčková Sára dvě místa za ní.

1000 m

Gabriel Brynda, náš klub reperezentoval jako jediný z atletické přípravky na kilometrovou trať, a patří mu páté místo (4:18.44).

Šestou pozici obsadila Foukalová Adéla (4:12.78). Hned za sebou od patnáctého místa skončily Peterová Eliška, Rabenseifnerová Nela, Akrapová Izabel a dvacátádruhá byla Friedlová Karolína.